About

O klubu Ujedinjeni Srbi

Klub je osnovan u februaru 1972 god.pod imenom U.S. 1972. Ovo je uradjeno namerno jer bilo je nekih problema sa imenom ,,Ujedinjeni Srbi” i zato se nesto kasnije iza ovih inicijala pojavilo puno ime. Novo ime dato na ovaj nacin ostalo je trajno jer je tim sa ovim inicijalima vec usao u takmicarski program i prvenstvo. Kum kluba je bio Miodrag Stanojevic.

Osnivaci kluba i prva uprava je imala sledeci sastav:

  • Dr. Dusan Zivkovic predsednik
  • Dr. Branko Marinkovic blagajnik
  • Vasa Kostic menadzer
  • Ljiljana Kostic sekretarica

Ostali clanovi te osnivacke uprave su bili:

  • Milutin Kostic, Miki Knezevic, Miaden Pavlovic, Milan Filimonovic, Rade Markovic, Dusko Popovac, Miki Nedic, Micko Petrovic, Nenad Mandic, Aca Reljic, Bata Dobricanin, Mile Radovanovic, Dule Vukobrat, Velimir Nikolic, Nada Neskovic, Dragan Karadzic, Dr Sveta Pajic, Bora Ivkovic, Vlada Simonovic, Aleksandar Desancic, Milovan Nikolic.

Vrlo brzo po osnivanju kluba, u isti su dosli Vojislav Vla sadasnji predsednik, Dr Jovan Cupic, Marko Ristic i Bogic Ristic.

Niko od clanova prve uprave sa kojima je razgovarano, kao ni clanovi sadasnje uprave nisu zeleli da isticu eventualne svoje zasluge za trajanje i uspehe kluba “Ujedinjeni Srbi”. Ako bi se uzeli podaci iz fudbalskog saveza drzave Ilinois, u kuci slave iz naseg kluba se nalaze: Miodrag Stanojevic, Voja Vla i Bogic Ristic. U obrazlozenju za ovo piznanje pise da su oni “Svojim dugogodisnjim radom u klubu, a istovremeno i u fudbalskoj organizaciji, doprineli unapredjenju fudbalske igre na prostorima Cikaga i drzave Ilinois”.

About United Serbs

Klub je osnovan u februaru 1972 god.pod imenom U.S. 1972. Ovo je uradjeno namerno jer bilo je nekih problema sa imenom ,,Ujedinjeni Srbi” i zato se nesto kasnije iza ovih inicijala pojavilo puno ime. Novo ime dato na ovaj nacin ostalo je trajno jer je tim sa ovim inicijalima vec usao u takmicarski program i prvenstvo. Kum kluba je bio Miodrag Stanojevic.

Osnivaci kluba i prva uprava je imala sledeci sastav:

  • Dr. Dusan Zivkovic predsednik
  • Dr. Branko Marinkovic blagajnik
  • Vasa Kostic menadzer
  • Ljiljana Kostic sekretarica

Ostali clanovi te osnivacke uprave su bili:

  • Milutin Kostic, Miki Knezevic, Miaden Pavlovic, Milan Filimonovic, Rade Markovic, Dusko Popovac, Miki Nedic, Micko Petrovic, Nenad Mandic, Aca Reljic, Bata Dobricanin, Mile Radovanovic, Dule Vukobrat, Velimir Nikolic, Nada Neskovic, Dragan Karadzic, Dr Sveta Pajic, Bora Ivkovic, Vlada Simonovic, Aleksandar Desancic, Milovan Nikolic.

Vrlo brzo po osnivanju kluba, u isti su dosli Vojislav Vla sadasnji predsednik, Dr Jovan Cupic, Marko Ristic i Bogic Ristic.

Niko od clanova prve uprave sa kojima je razgovarano, kao ni clanovi sadasnje uprave nisu zeleli da isticu eventualne svoje zasluge za trajanje i uspehe kluba “Ujedinjeni Srbi”. Ako bi se uzeli podaci iz fudbalskog saveza drzave Ilinois, u kuci slave iz naseg kluba se nalaze: Miodrag Stanojevic, Voja Vla i Bogic Ristic. U obrazlozenju za ovo piznanje pise da su oni “Svojim dugogodisnjim radom u klubu, a istovremeno i u fudbalskoj organizaciji, doprineli unapredjenju fudbalske igre na prostorima Cikaga i drzave Ilinois”.

Trenutno, od Novembra 2016 godine, klubom rukovodi uprava u sledecem sastavu:

  • Branko Tisma, Predsednik
  • Dragan Micic, Podpredsednik
  • Ljuba Peric, Menadzer Finansija
  • Dusan Obradovic, Sportski Direktor i Trener
  • Aleksandar Bogosavljevic, Menadzer

 

Standings & Schedule

Major Division Indoor

Major Division Indoor

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Eagles116024301001
2United Serbs11564125812
3Hellenic10522721703
4Sockers10463418604
5Kickers9283411324
6F.K. Rep Srpska934459234
7Schwaben937458225
8Lions927427216
9International S.C. 929457216
10Connection929612027
11TBD 10000000
12TBD 20000000

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
01/08/17
1:00 pmSchwaben4 - 6SockersSouth Field
1:45 pmHellenic7 - 1LionsSouth Field
2:30 pmKickers0 - 7EaglesSouth Field
3:15 pmUnited Serbs8 - 2ConnectionSouth Field
4:00 pmInternational S.C. 6 - 3F.K. Rep SrpskaSouth Field
01/15/17
1:00 pmConnection3 - 3KickersSouth Field
1:45 pmSockers8 - 3F.K. Rep SrpskaSouth Field
2:30 pmLions5 - 2International S.C. South Field
3:15 pmEagles4 - 2HellenicSouth Field
4:00 pmSchwaben7 - 9United SerbsSouth Field
01/22/17
1:00 pmInternational S.C. 1 - 5EaglesSouth Field
1:45 pmF.K. Rep Srpska6 - 3LionsSouth Field
2:30 pmUnited Serbs7 - 5SockersSouth Field
3:15 pmKickers2 - 3SchwabenSouth Field
4:00 pmHellenic8 - 4ConnectionSouth Field
01/29/17
2:45 pmConnection7 - 7International S.C. North Field
3:30 pmSchwaben1 - 10HellenicNorth Field
4:15 pmUnited Serbs5 - 3KickersNorth Field
5:00 pmSockers4 - 2LionsNorth Field
5:45 pmEagles8 - 3F.K. Rep SrpskaNorth Field
02/05/17
1:00 pmHellenic6 - 3United SerbsSouth Field
1:45 pmInternational S.C. 5 - 2SchwabenSouth Field
2:30 pmF.K. Rep Srpska5 - 2ConnectionSouth Field
3:15 pmLions1 - 8EaglesSouth Field
4:00 pmKickers5 - 2SockersSouth Field
02/12/17
1:00 pmSockers1 - 3EaglesSouth Field
1:45 pmConnection5 - 7LionsSouth Field
2:30 pmSchwaben5 - 5F.K. Rep SrpskaSouth Field
3:15 pmKickers0 - 3HellenicSouth Field
4:00 pmUnited Serbs4 - 2International S.C. South Field
02/19/17
1:00 pmEagles8 - 1ConnectionSouth Field
1:45 pmInternational S.C. 3 - 6KickersSouth Field
2:30 pmHellenic1 - 5SockersSouth Field
3:15 pmLions3 - 3SchwabenSouth Field
4:00 pmF.K. Rep Srpska2 - 2United SerbsSouth Field
02/26/17
1:00 pmHellenic6 - 2International S.C. South Field
1:45 pmSockers6 - 4ConnectionSouth Field
2:30 pmSchwaben3 - 4EaglesSouth Field
3:15 pmKickers5 - 5F.K. Rep SrpskaSouth Field
4:00 pmUnited Serbs3 - 2LionsSouth Field
03/05/17
1:00 pmLions3 - 4KickersSouth Field
1:45 pmEagles5 - 4United SerbsSouth Field
2:30 pmInternational S.C. 1 - 7SockersSouth Field
3:15 pmF.K. Rep Srpska2 - 6HellenicSouth Field
4:00 pmConnection1 - 9SchwabenSouth Field
03/12/17
2:00 pmEagles4 - 2Sockers
2:45 pmHellenic3 - 5United Serbs
4:00 pmEagles4 - 6United Serbs

First Division Indoor

First Division Indoor

STANDINGS

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Inter9521627900
2Sockers9652124801
3FC United 989462516513
4Minyor Chicago SC9475014423
5FC United9393513414
6Tesla9294410315
7United Serbs9335110315
8Aurora USA931456207
9FK Republika Srpska827436206
10International S.C.816553107

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
01/08/17
1:00 pmSockers4 - 5InterNorth Field
1:45 pmFK Republika Srpska5 - 4United SerbsNorth Field
2:30 pmTesla5 - 2FC UnitedNorth Field
3:15 pmAurora USA6 - 1International S.C.North Field
4:00 pmMinyor Chicago SC7 - 4FC United 98North Field
01/15/17
1:00 pmFC United 987 - 0TeslaNorth Field
1:45 pmSockers9 - 1International S.C.North Field
2:30 pmFC United9 - 2FK Republika SrpskaNorth Field
3:15 pmUnited Serbs6 - 5Aurora USANorth Field
4:00 pmInter7 - 1Minyor Chicago SCNorth Field
01/22/17
1:00 pmInternational S.C.2 - 4United SerbsNorth Field
1:45 pmTesla3 - 6InterNorth Field
2:30 pmMinyor Chicago SC2 - 16SockersNorth Field
3:15 pmFK Republika Srpska4 - 7FC United 98North Field
4:00 pmAurora USA1 - 5FC UnitedNorth Field
01/29/17
11:00 amFC United6 - 3International S.C.North Field
11:45 amSockers11 - 2United SerbsNorth Field
12:30 pmMinyor Chicago SC5 - 5TeslaNorth Field
1:15 pmInter4 - 2FK Republika SrpskaNorth Field
2:00 pmFC United 988 - 2Aurora USANorth Field
02/05/17
1:00 pmTesla3 - 8SockersNorth Field
1:45 pmUnited Serbs3 - 5FC UnitedNorth Field
2:30 pmInternational S.C.1 - 8FC United 98North Field
3:15 pmFK Republika Srpska2 - 5Minyor Chicago SCNorth Field
4:00 pmAurora USA2 - 7InterNorth Field
02/12/17
1:00 pmTesla4 - 3FK Republika SrpskaNorth Field
1:45 pmInter11 - 2International S.C.North Field
2:30 pmFC United 983 - 3United SerbsNorth Field
3:15 pmMinyor Chicago SC5 - 3Aurora USANorth Field
4:00 pmSockers5 - 1FC UnitedNorth Field
02/19/17
1:00 pmInternational S.C.0 - 10Minyor Chicago SCNorth Field
1:45 pmAurora USA4 - 2TeslaNorth Field
2:30 pmFK Republika Srpska3 - 5SockersNorth Field
3:15 pmUnited Serbs0 - 7InterNorth Field
4:00 pmFC United4 - 8FC United 98North Field
02/26/17
1:00 pmInter3 - 2FC UnitedNorth Field
1:45 pmSockers2 - 1FC United 98North Field
2:30 pmFK Republika Srpska6 - 5Aurora USANorth Field
3:15 pmMinyor Chicago SC7 - 8United SerbsNorth Field
4:00 pmTesla1 - 6International S.C.North Field
03/05/17
1:00 pmUnited Serbs3 - 6TeslaNorth Field
1:45 pmFC United5 - 5Minyor Chicago SCNorth Field
2:30 pmAurora USA3 - 5SockersNorth Field
3:15 pmFC United 980 - 2InterNorth Field
4:00 pmInternational S.C. - 10FK Republika SrpskaNorth Field

Outdoor Major

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Hellenic12579321020
2United Serbs12311225741
3Schwaben12323224804
4Minyor Chicago SC12291821633
5Eagles11251818533
6International S.C. 12222117525
7Connection12263611327
8Kickers12314211327
9FK Republika Srpska1217359309
10Tesla1135000011

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
04/23/17
3:00 pmConnection0 - 1International S.C. Oak Brook
5:00 pmMinyor Chicago SC1 - 3SchwabenOak Brook
6:00 pmEagles6 - 1TeslaRedmond Park
7:00 pmHellenic4 - 1KickersOak Brook
8:00 pmFK Republika Srpska0 - 1United SerbsElmhurst College
04/30/17
3:00 pmTesla0 - 3United SerbsSt. John the Baptist-Postponed
6:00 pmEagles2 - 1Minyor Chicago SCTriton College
7:30 pmSchwaben0 - 6HellenicSchwaben Center-5/18/17
7:30 pmConnection5 - 5KickersSchwaben Center-6/21/17
8:00 pmFK Republika Srpska1 - 4International S.C. Elmhurst College-5/16/17
05/07/17
3:00 pmConnection1 - 5SchwabenOak Brook
5:00 pmMinyor Chicago SC7 - 1TeslaOak Brook
6:00 pmUnited Serbs0 - 0International S.C. Redmond Park
7:00 pmHellenic2 - 2EaglesOak Brook
8:00 pmFK Republika Srpska2 - 0KickersElmhurst College
05/14/17
3:00 pmSchwaben2 - 0FK Republika SrpskaSchwaben Center
3:00 pmTesla0 - 3International S.C. St. John the Baptist-Postponed
3:00 pmKickers1 - 5United SerbsKickers Field
6:00 pmEagles4 - 0ConnectionTriton College
8:00 pmMinyor Chicago SC1 - 1HellenicOak Brook
05/21/17
3:00 pmConnection2 - 3Minyor Chicago SCOak Brook
5:00 pmUnited Serbs3 - 0SchwabenSerbian Brothers
5:00 pmInternational S.C. 0 - 0KickersOak Brook
7:00 pmHellenic3 - 0TeslaOak Brook
8:00 pmFK Republika Srpska0 - 2EaglesElmhurst College
06/04/17
3:00 pmTesla0 - 7KickersSt. John the Baptist
3:00 pmMinyor Chicago SC1 - 0FK Republika SrpskaOak Brook
5:00 pmHellenic3 - 0ConnectionOak Brook
6:00 pmEagles2 - 2United SerbsTriton College
7:30 pmSchwaben6 - 1International S.C. Schwaben Center-6/15/17
06/11/17
3:00 pmConnection3 - 0TeslaOak Brook
3:00 pmKickers5 - 6SchwabenKickers Field
5:00 pmUnited Serbs2 - 2Minyor Chicago SCSerbian Brothers
5:00 pmInternational S.C. 2 - 0EaglesOak Brook
8:00 pmFK Republika Srpska1 - 8HellenicElmhurst College
06/18/17
3:00 pmConnection6 - 3FK Republika SrpskaOak Brook
3:00 pmTesla0 - 3SchwabenSt. John the Baptist
5:00 pmMinyor Chicago SC3 - 2International S.C. Oak Brook
6:00 pmEagles3 - 0KickersTriton College
7:00 pmHellenic4 - 0United SerbsOak Brook
06/25/17
3:00 pmKickers1 - 2Minyor Chicago SCKickers Field
3:00 pmSchwaben3 - 2EaglesSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs1 - 1ConnectionSerbian Brothers
7:00 pmInternational S.C. 4 - 6HellenicOak Brook
8:00 pmFK Republika Srpska3 - 0TeslaElmhurst College
08/27/17
3:00 pmTesla - EaglesSt. John the Baptist-Postponed
3:00 pmKickers0 - 8HellenicKickers Field
3:00 pmSchwaben2 - 1Minyor Chicago SCSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs5 - 0FK Republika SrpskaSerbian Brothers
8:00 pmInternational S.C. 4 - 1ConnectionOak Brook Turf
09/10/17
3:00 pmUnited Serbs7 - 1TeslaSerbian Brothers-9/16/17
3:00 pmKickers5 - 2ConnectionKickers Field
4:30 pmInternational S.C. 0 - 2FK Republika SrpskaOak Brook Turf
6:25 pmMinyor Chicago SC2 - 2EaglesOak Brook Turf
8:25 pmHellenic7 - 0SchwabenOak Brook Turf
09/17/17
3:00 pmKickers6 - 5FK Republika SrpskaKickers Field
3:00 pmInternational S.C. 1 - 2United SerbsOak Brook Turf
3:00 pmSchwaben2 - 5ConnectionSchwaben Center
5:00 pmTesla0 - 5Minyor Chicago SCOak Brook Turf-9/17/17
6:00 pmEagles0 - 5HellenicTriton College
09/24/17
4:00 pmConnection - EaglesOak Brook Turf
5:00 pmUnited Serbs - KickersSerbian Brothers
6:00 pmInternational S.C. - TeslaOak Brook Turf
8:00 pmFK Republika Srpska - SchwabenElmhurst College
8:00 pmHellenic - Minyor Chicago SCOak Brook Turf
10/01/17
3:00 pmMinyor Chicago SC - ConnectionOak Brook Turf
3:00 pmSchwaben - United SerbsSchwaben Center
3:00 pmKickers - International S.C. Kickers Field
3:00 pmTesla - HellenicSt. John the Baptist
6:00 pmEagles - FK Republika SrpskaTriton College
1 2

Outdoor First

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Sockers11331128911
2Orange10261622712
3Lions10341621703
4Inter10302516514
5Wings10161811325
6Green White11192911326
7United Chicago9132510315
8TBD 10000000
9TBD 20000000
10Morava11134400011

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
04/23/17
9:30 amSockers2 - 1OrangeOlympic Park # 1
3:00 pmMorava1 - 2United ChicagoViking Park
3:00 pmInter - LionsPostponed
5:00 pmWings2 - 3Green WhiteOlympic Park # 2
05/07/17
3:30 pmMorava1 - 2SockersHunt Club Fields
4:00 pmLions2 - 0United ChicagoRedmond Park
7:30 pmInter3 - 2WingsSt. Laurence High School
8:00 pmGreen White1 - 2OrangeMajewski Park-5/18/17
05/14/17
3:00 pmUnited Chicago1 - 3OrangeWheeling High School
3:00 pmGreen White4 - 3InterMajewski Park
3:00 pmMorava0 - 8LionsSerbian Brothers
3:00 pmWings0 - 1SockersOlympic Park # 1
05/21/17
2:00 pmOrange6 - 1MoravaCollege of DuPage
3:00 pmUnited Chicago2 - 0WingsWheeling High School
3:00 pmGreen White0 - 7LionsMajewski Park
5:00 pmInter1 - 2SockersSt. Laurence High School-6/3/17
06/04/17
3:00 pmMorava3 - 6InterSerbian Brothers
3:00 pmWings1 - 2OrangeOlympic Park # 3
3:00 pmGreen White1 - 1United ChicagoMajewski Park
4:00 pmLions2 - 6SockersRedmond Park
06/11/17
3:00 pmSockers3 - 2Green WhiteOlympic Park #9
3:00 pmMorava2 - 3WingsSerbian Brothers
7:00 pmOrange4 - 1LionsOak Brook Park District-6/22/17
7:30 pmInter4 - 1United ChicagoSt. Laurence High School
06/18/17
3:00 pmUnited Chicago1 - 8SockersWheeling High School
3:00 pmMorava0 - 3Green WhiteSerbian Brothers
4:00 pmLions1 - 3WingsRedmond Park
5:00 pmOrange1 - 4InterCollege of DuPage
06/25/17
2:00 pmOrange0 - 0SockersCollege of DuPage
3:00 pmGreen White0 - 0WingsMajewski Park
3:00 pmUnited Chicago5 - 3MoravaWheeling High School
6:00 pmLions5 - 2InterRedmond Park
08/27/17
2:00 pmSockers3 - 0MoravaSerbian Brothers
3:00 pmUnited Chicago0 - 3LionsWheeling High School
7:30 pmWings2 - 2InterSt. Laurence
8:00 pmGreen White3 - 4OrangeMajewski Park-8/29/17
09/10/17
11:30 amSockers2 - 3WingsOlympic Park #1
12:45 pmOrange - United ChicagoOak Brook Turf
2:30 pmLions3 - 0MoravaOak Brook Turf
7:30 pmInter5 - 1Green WhiteSt. Laurence High School
09/17/17
2:00 pmMorava2 - 3OrangeSerbian Brothers
3:00 pmWings - United ChicagoOlympic Park # 4
3:00 pmLions2 - 1Green WhiteMajewski Park-9/16/17
6:00 pmSockers4 - 0InterOlympic Park #9
09/24/17
2:00 pmOrange - WingsOak Brook Turf
3:00 pmUnited Chicago - Green WhiteWheeling High School
6:00 pmSockers - LionsOlympic Park #9
7:30 pmInter - MoravaSt. Laurence High School
10/01/17
3:00 pmGreen White - SockersMajewski Park
3:00 pmWings - MoravaOlympic Park #1
3:00 pmUnited Chicago - InterWheeling High School
5:00 pmLions - OrangeOak Brook Turf
10/08/17
3:00 pmGreen White - MoravaMajewski Park
7:00 pmWings - LionsOak Brook Turf
7:30 pmInter - OrangeSt. Laurence High School
7:30 pmSockers - United ChicagoOlympic Park #1
10/15/17
3:00 pmSockers - Orange
3:00 pmGreen White - Wings
3:00 pmUnited Chicago - Morava
3:00 pmLions - Inter
10/22/17
3:00 pmOrange - Inter
3:00 pmSockers - Lions
3:00 pmWings - United Chicago
3:00 pmMorava - Green White
10/29/17
3:00 pmMorava - Wings
3:00 pmInter - Sockers
3:00 pmOrange - Lions
3:00 pmGreen White - United Chicago
11/05/17
3:00 pmTBD 1 - TBD 2

Over 30

#TeamGPGFGAPTSWDL
1United Serbs135022341111
2Eagles11511328911
3Schwaben12462927903
4Connection11252415506
5Hellenic11233115506
6F.K. Republika Srpska141334124010
7Chicago Force14235093011
8Green White12184662010
9TBD 10000000
10TBD 20000000

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
04/22/17
4:00 pmConnection2 - 0Green WhiteOak Brook
5:00 pmChicago Force1 - 9SchwabenOlympic Park # 3
6:00 pmHellenic2 - 0F.K. Republika SrpskaOak Brook
8:30 pmUnited Serbs2 - 0EaglesRedmond Park-5/1/17
04/29/17
5:00 pmSchwaben3 - 0F.K. Republika SrpskaSchwaben Center-Postponed
5:00 pmChicago Force2 - 0ConnectionRedmond Park
6:30 pmHellenic - EaglesCollege of DuPage
9:00 pmUnited Serbs6 - 3Green WhiteMajewski Park-6/29/17
05/06/17
5:00 pmChicago Force6 - 2Green WhiteMajewski Park
5:00 pmEagles4 - 0ConnectionOlympic Park # 9
6:00 pmHellenic2 - 3SchwabenOak Brook
8:00 pmF.K. Republika Srpska0 - 3United SerbsElmhurst College-Postponed
05/13/17
3:00 pmGreen White1 - 7SchwabenMajewski Park
6:00 pmUnited Serbs6 - 1HellenicSerbian Brothers
8:00 pmChicago Force2 - 3EaglesRedmond Park-6/27/17
8:30 pmF.K. Republika Srpska4 - 3ConnectionElmhurst College
05/20/17
5:00 pmConnection2 - 4United SerbsOak Brook
5:00 pmEagles8 - 1SchwabenOlympic Park # 3
7:00 pmHellenic5 - 3Chicago ForceOak Brook
8:00 pmGreen White2 - 3F.K. Republika SrpskaMajewski Park-5/31/17
06/03/17
5:00 pmHellenic1 - 3ConnectionOak Brook
6:00 pmUnited Serbs5 - 3SchwabenSerbian Brothers
8:00 pmChicago Force0 - 2F.K. Republika SrpskaElmhurst College-6/2/17
8:15 pmEagles8 - 1Green WhiteMajewski Park-6/8/17
06/10/17
6:00 pmUnited Serbs4 - 6Chicago ForceSerbian Brothers
7:00 pmSchwaben5 - 1ConnectionSchwaben Center
8:00 pmGreen White2 - 3HellenicMajewski Park-8/10/17
8:00 pmF.K. Republika Srpska1 - 5EaglesRedmond Park-6/12/17
06/17/17
5:00 pmConnection5 - 1Green WhiteOak Brook
5:00 pmSchwaben5 - 3Chicago ForceSchwaben Center
5:00 pmF.K. Republika Srpska0 - 3HellenicPostponed
8:00 pmEagles3 - 3United SerbsOlympic Park #3
06/24/17
5:00 pmUnited Serbs3 - 0Green WhiteSerbian Brothers-8/20/17
5:00 pmConnection5 - 0Chicago ForceOak Brook
7:00 pmF.K. Republika Srpska0 - 1Schwaben
8:30 pmHellenic0 - 6EaglesRedmond Park-8/23/17
08/26/17
5:00 pmChicago Force0 - 3Green WhitePostponed
5:30 pmUnited Serbs3 - 0F.K. Republika SrpskaSerbian Brothers-Postponed
5:40 pmSchwaben3 - 0HellenicSchwaben Center
7:00 pmEagles - ConnectionRedmond Park-Postponed
09/09/17
4:00 pmConnection3 - 0F.K. Republika SrpskaOak Brook Turf
5:00 pmSchwaben3 - 0Green WhiteSchwaben Center
6:00 pmEagles3 - 0Chicago ForceOlympic Park # 2
6:00 pmHellenic3 - 5United SerbsOak Brook Turf
09/16/17
3:00 pmSchwaben3 - 8EaglesSchwaben Center
5:00 pmChicago Force0 - 3Hellenic
5:00 pmUnited Serbs3 - 1ConnectionSerbian Brothers
5:00 pmGreen White3 - 0F.K. Republika SrpskaMajewski Park
09/23/17
5:00 pmF.K. Republika Srpska3 - 0Chicago Force
5:00 pmGreen White - EaglesMajewski Park
5:00 pmConnection - HellenicSelfreliance Field
7:00 pmSchwaben - United SerbsSchwaben Center
09/30/17
4:00 pmConnection - SchwabenOak Brook Turf
5:00 pmChicago Force0 - 3United Serbs
6:00 pmEagles3 - 0F.K. Republika SrpskaOlympic Park #2
6:00 pmHellenic - Green WhiteOak Brook Turf
10/07/17
5:00 pmTBD 1 - TBD 2
10/14/17
5:00 pmTBD 1 - TBD 2
10/21/17
5:00 pmTBD 1 - TBD 2

Over 40

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Liths136525341111
2United Serbs124123311011
3Connection10451124802
4Wisla11372522713
5Schwaben12362716516
6Calisia10212514424
7Green White13325412409
8Rams1119379308
9Cracovia913396207
10Eagles17115462015

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
04/22/17
3:00 pmEagles6 - 1United SerbsOlympic Park # 3
3:00 pmLiths9 - 2RamsWorld Center- 5/27/17
5:00 pmConnection1 - 0CalisiaSelfreliance Field
5:00 pmGreen White1 - 5SchwabenMajewski Park
5:00 pmCracovia1 - 4WislaRobinson Homestead
04/29/17
3:30 pmCalisia - RamsPostponed
5:00 pmWisla - EaglesRobinson Homestead
5:00 pmConnection - CracoviaSelfreliance Field-Postponed
5:30 pmGreen White3 - 6United SerbsSerbian Brothers-8/20/17
7:30 pmSchwaben3 - 5LithsSchwaben Center-6/8/17
05/06/17
3:00 pmEagles0 - 11ConnectionOlympic Park # 9
5:00 pmLiths2 - 2United SerbsWorld Center
5:00 pmRams1 - 5SchwabenSchwaben Center
5:00 pmCracovia - CalisiaPostponed
5:00 pmGreen White0 - 5WislaMajewski Park
05/13/17
5:00 pmConnection9 - 3Green WhiteSelfreliance Field
5:00 pmCalisia2 - 2SchwabenSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs2 - 1RamsSerbian Brothers
6:00 pmCracovia0 - 3EaglesOlympic Park #8
6:30 pmWisla1 - 3LithsWorld Center-5/11/17
05/20/17
3:00 pmEagles2 - 3CalisiaOlympic Park # 3
5:00 pmGreen White6 - 1CracoviaMajewski Park
5:00 pmLiths3 - 2ConnectionWorld Center
5:00 pmRams3 - 4WislaRobinson Homestead-8/19/17
7:30 pmSchwaben0 - 2United SerbsSchwaben Center-6/28/17
06/03/17
3:00 pmEagles0 - 3Green WhiteOlympic Park # 3
5:00 pmCalisia1 - 3United SerbsSchwaben Center
5:00 pmWisla4 - 3SchwabenRobinson Homestead
5:00 pmConnection4 - 1RamsSelfreliance Field
5:00 pmCracovia1 - 10LithsWorld Center
06/10/17
5:00 pmRams0 - 5CracoviaSchwaben Center
5:00 pmLiths3 - 0EaglesWorld Center-
5:00 pmGreen White3 - 5CalisiaMajewski Park
5:00 pmSchwaben1 - 2ConnectionSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs4 - 3WislaSerbian Brothers
06/17/17
3:00 pmEagles0 - 3RamsOlympic Park # 5
5:00 pmCalisia3 - 3WislaSchwaben Center
5:00 pmConnection1 - 2United SerbsSelfreliance Field
5:00 pmCracovia - Schwaben
8:00 pmGreen White4 - 9LithsMajewski Park-8/3/17
06/24/17
5:00 pmSchwaben3 - 0EaglesSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs7 - 0CracoviaSerbian Brothers
5:00 pmLiths5 - 1CalisiaWorld Center-8/19/17
5:00 pmRams1 - 2Green WhiteSchwaben Center
5:00 pmWisla1 - 6ConnectionRobinson Homestead
08/26/17
4:00 pmRams1 - 4LithsSchwaben Center
4:00 pmCalisia0 - 6ConnectionSchwaben Center
5:00 pmUnited Serbs3 - 0EaglesSerbian Brothers-Postponed
5:00 pmWisla6 - 2CracoviaRobinson Homestead
5:40 pmSchwaben5 - 1Green WhiteSchwaben Center
09/09/17
5:00 pmRams - CalisiaSchwaben Center
5:00 pmEagles0 - 3Wisla
5:00 pmCracovia - Connection
5:00 pmLiths6 - 4SchwabenWorld Center
5:00 pmGreen White3 - 5United SerbsMajewski Park
09/16/17
5:00 pmConnection3 - 0Eagles
5:00 pmUnited Serbs4 - 3LithsSerbian Brothers
5:00 pmSchwaben2 - 3RamsSchwaben Center
5:00 pmCalisia3 - 0CracoviaSchwaben Center
5:00 pmWisla3 - 0Green WhiteRobinson Homestead
09/23/17
5:00 pmGreen White - ConnectionMajewski Park
5:00 pmSchwaben - CalisiaSchwaben Center
5:00 pmRams - United SerbsSchwaben Center
5:00 pmEagles0 - 3Cracovia
5:00 pmWisla - LithsRobinson Homestead
09/30/17
5:00 pmCalisia3 - 0EaglesSchwaben Center
5:00 pmCracovia - Green White
5:00 pmConnection - LithsSelfreliance Field
5:00 pmWisla - RamsRobinson Homestead
5:00 pmUnited Serbs - SchwabenSerbian Brothers
1 2

Over 48

Standings

Over 48 Blue

PosClubPWDLFAGDPts
1Connection Over 48851228131516
2Green White Over 4875112071316
3Rams95133829916
4FC Guinness85122822616
5Hellenic Over 4882241624-88
6Eagles Over 488008432-280

Over 48 White

PosClubPWDLFAGDPts
1Royal Cracovia990039112827
2Victoria960329131618
3United Serbs Over 4872231318-58
4Youths92072038-186
5Wings101271632-165

Schedule

Over 48

DateMatchTime/ResultsGround
2017-04-23 10:00:07April 23, 2017 Green White Over 48 vs Royal Cracovia0 - 2
2017-04-23 11:00:43April 23, 2017 FC Guinness vs Victoria1 - 2
2017-04-23 14:00:35April 23, 2017 Eagles Over 48 vs United Serbs Over 480 - 3
2017-04-23 16:00:52April 23, 2017 Hellenic Over 48 vs Rams4 - 5
2017-04-23 16:26:43April 23, 2017 Bye vs Youths 16:26:43TBD
2017-04-23 17:00:39April 23, 2017 Wings vs Connection Over 483 - 3
2017-04-30 00:00:58April 30, 2017 Bye vs Hellenic 00:00:58TBD
2017-04-30 17:00:00April 30, 2017 Royal Cracovia vs Eagles Over 483 - 0tbd
2017-05-07 00:00:49May 7, 2017 Bye vs Connection 00:00:49TBD
2017-05-07 10:00:00May 7, 2017 Green White Over 48 vs Victoria3 - 2Majewski Park
2017-05-07 10:00:00May 7, 2017 Rams vs Royal Cracovia1 - 6Oak Brook
2017-05-07 12:00:00May 7, 2017 FC Guinness vs Youths7 - 6Oak Brook
2017-05-07 14:00:00May 7, 2017 Eagles Over 48 vs Wings1 - 3Oak Brook
2017-05-07 16:00:00May 7, 2017 Hellenic Over 48 vs United Serbs Over 483 - 3Oak Brook
2017-05-14 00:00:29May 14, 2017 Bye vs Rams 00:00:29TBD
2017-05-14 09:00:00May 14, 2017 Wings vs FC Guinness1 - 3Olympic Park # 3
2017-05-14 09:30:00May 14, 2017 Victoria vs Eagles Over 488 - 0Robinson Homestead
2017-05-14 15:00:00May 14, 2017 Royal Cracovia vs Hellenic Over 484 - 0Olympic Park # 2
2017-05-14 17:00:00May 14, 2017 Youths vs Connection Over 480 - 4Soerhman Park
2017-05-21 00:00:47May 21, 2017 Bye vs FC Guinness 00:00:47TBD
2017-05-21 09:00:29May 21, 2017 Royal Cracovia vs United Serbs Over 484 - 0Olympic Park # 2
2017-05-21 13:00:26May 21, 2017 Green White Over 48 vs Youths6 - 0Majewski Park
2017-05-21 14:00:18May 21, 2017 Rams vs Victoria2 - 6
2017-05-21 16:00:29May 21, 2017 Eagles Over 48 vs Connection Over 481 - 6
2017-05-21 18:00:31May 21, 2017 Wings vs Hellenic Over 482 - 2Olympic Park # 3
2017-06-04 00:00:24June 4, 2017 Bye vs Royal Cracovia 00:00:24TBD
2017-06-04 09:00:00June 4, 2017 Wings vs Green White Over 480 - 1Olympic Park # 2
2017-06-04 10:00:00June 4, 2017 Connection Over 48 vs FC Guinness7 - 0Oak Brook
2017-06-04 12:00:00June 4, 2017 Victoria vs Hellenic Over 483 - 0Oak Brook
2017-06-04 14:00:00June 4, 2017 Youths vs Eagles Over 483 - 0Oak Brook
2017-06-04 17:00:00June 4, 2017 United Serbs Over 48 vs Rams2 - 2Serbian Brothers
2017-06-11 00:00:59June 11, 2017 Bye vs Eagles 00:00:59TBD
2017-06-11 09:00:00June 11, 2017 Royal Cracovia vs Wings6 - 1Olympic Park # 9
2017-06-11 10:00:00June 11, 2017 Green White Over 48 vs FC Guinness2 - 2Majewski Park
2017-06-11 14:00:00June 11, 2017 Rams vs Youths6 - 0Oak Brook
2017-06-11 16:00:00June 11, 2017 Hellenic Over 48 vs Connection Over 480 - 3Oak Brook
2017-06-11 17:00:00June 11, 2017 United Serbs Over 48 vs Victoria0 - 3Serbian Brothers
2017-06-18 00:00:52June 18, 2017 Bye vs United Serbs 00:00:52TBD
2017-06-18 09:00:00June 18, 2017 Victoria vs Royal Cracovia2 - 3Robinson Homestead
2017-06-18 10:00:00June 18, 2017 Connection Over 48 vs Green White Over 480 - 3Oak Brook
2017-06-18 12:00:00June 18, 2017 FC Guinness vs Eagles Over 483 - 0Postponed
2017-06-18 16:00:00June 18, 2017 Youths vs Hellenic Over 482 - 4Oak Brook
2017-06-18 17:00:00June 18, 2017 Wings vs Rams2 - 8Olympic Park # 9
2017-06-25 00:00:54June 25, 2017 Bye vs Green White Over 48 00:00:54TBD
2017-06-25 09:00:00June 25, 2017 Royal Cracovia vs Connection Over 485 - 2Olympic Park # 1
2017-06-25 12:00:00June 25, 2017 Victoria vs Wings2 - 1Oak Brook
2017-06-25 14:00:00June 25, 2017 Rams vs FC Guinness3 - 6Oak Brook
2017-06-25 16:00:00June 25, 2017 Hellenic Over 48 vs Eagles Over 483 - 2Oak Brook
2017-06-25 16:30:00June 25, 2017 United Serbs Over 48 vs Youths4 - 1Serbian Brothers
2017-06-29 19:00:00June 29, 2017 Wings vs Youths1 - 3Walker Park
2017-07-02 18:00:00July 2, 2017 United Serbs Over 48 vs FC Guinness 18:00:006:00 pmSerbian Brothers
2017-07-30 10:00:00July 30, 2017 Green White Over 48 vs Rams 10:00:0010:00 amMajewski Park
2017-08-20 10:00:00August 20, 2017 Connection Over 48 vs Victoria3 - 1Oak Brook
2017-08-20 15:30:00August 20, 2017 United Serbs Over 48 vs Green White Over 481 - 5Serbian Brothers
2017-09-10 00:00:20September 10, 2017 Bye vs Victoria 00:00:20TBD
2017-09-10 10:00:00September 10, 2017 Connection vs Rams1 - 4Oak Brook
2017-09-10 11:00:00September 10, 2017 FC Guinness vs Hellenic6 - 1Community Park West
2017-09-10 12:00:00September 10, 2017 Eagles vs Green White0 - 3Oak Brook
2017-09-10 14:00:00September 10, 2017 Youths vs Royal Cracovia5 - 6Oak Brook
2017-09-10 18:00:00September 10, 2017 Wings vs United Serbs2 - 3Olympic Park # 9
2017-09-16 17:00:00September 16, 2017 Green White vs Hellenic 17:00:005:00 pmMajewski Park
2017-09-17 00:00:11September 17, 2017 Bye vs Wings 00:00:11TBD
2017-09-17 10:00:00September 17, 2017 Eagles vs Rams2 - 7Oak Brook
2017-09-17 11:00:00September 17, 2017 FC Guinness vs Royal Cracovia 11:00:0011:00 amCommunity Park West
2017-09-17 12:00:00September 17, 2017 Connection vs United Serbs 12:00:0012:00 pmOak Brook
2017-09-17 14:00:00September 17, 2017 Youths vs Victoria 14:00:002:00 pmOak Brook
2017-09-24 00:00:27September 24, 2017 Bye vs Youths 00:00:27TBD
2017-09-24 09:00:00September 24, 2017 Royal Cracovia vs Wings 09:00:009:00 amOlympic Park # 5
2017-09-24 10:00:00September 24, 2017 Green White vs Hellenic 10:00:0010:00 amMajewski Park
2017-09-24 10:00:00September 24, 2017 Victoria vs United Serbs 10:00:0010:00 amOak Brook
2017-09-24 11:00:00September 24, 2017 Fc Guinness vs Connection 11:00:0011:00 amCommunity Park West
2017-09-24 12:00:00September 24, 2017 Eagles vs Rams 12:00:0012:00 pmOak Brook
2017-10-01 00:00:10October 1, 2017 Bye vs United Serbs Over 48 00:00:10TBD
2017-10-01 10:00:45October 1, 2017 Victoria vs Royal Cracovia 10:00:4510:00 amOak Brook
2017-10-01 11:00:03October 1, 2017 FC Guinness vs Hellenic 11:00:0311:00 amCommunity Park West
2017-10-01 12:00:31October 1, 2017 Eagles Over 48 vs Green White Over 48 12:00:3112:00 pmOak Brook
2017-10-01 14:00:01October 1, 2017 Rams vs Connection Over 48 14:00:012:00 pmOak Brook
2017-10-01 18:00:34October 1, 2017 Wings vs Youths 18:00:346:00 pmOlympic Park # 9
2017-10-08 00:00:14October 8, 2017 Bye vs Wings 00:00:14TBDtbd
2017-10-08 10:00:32October 8, 2017 Rams vs Green White Over 48 10:00:3210:00 amOak Brook
2017-10-08 11:00:49October 8, 2017 FC Guinness vs Eagles 11:00:4911:00 amCommunity Park West
2017-10-08 12:00:00October 8, 2017 Youths vs Victoria 12:00:0012:00 pmOak Brook
2017-10-08 14:00:19October 8, 2017 Connection Over 48 vs Hellenic Over 48 14:00:192:00 pmOak Brook
2017-10-08 17:00:34October 8, 2017 Royal Cracovia vs United Serbs Over 48 17:00:345:00 pmtbd
2017-10-15 00:00:09October 15, 2017 Bye vs Royal Cracovia 00:00:09TBDtbd
2017-10-15 10:00:50October 15, 2017 Victoria vs Wings 10:00:5010:00 amOak Brook
2017-10-15 10:00:59October 15, 2017 Green White Over 48 vs Connection Over 48 10:00:5910:00 amMajewski Park
2017-10-15 12:00:22October 15, 2017 Rams vs FC Guinness 12:00:2212:00 pmOak Brook
2017-10-15 14:00:46October 15, 2017 Hellenic Over 48 vs Eagles Over 48 14:00:462:00 pmOak Brook
2017-10-15 16:00:15October 15, 2017 United Serbs Over 48 vs Youths 16:00:154:00 pmSerbian Brothers
2017-10-22 00:00:17October 22, 2017 Bye vs Victoria 00:00:17TBDtbd
2017-10-22 10:00:25October 22, 2017 Connection Over 48 vs Eagles Over 48 10:00:2510:00 amOak Brook
2017-10-22 10:00:57October 22, 2017 Green White Over 48 vs FC Guinness 10:00:5710:00 amMajewski Park
2017-10-22 12:00:03October 22, 2017 Youths vs Royal Cracovia 12:00:0312:00 pmOak Brook
2017-10-22 14:00:51October 22, 2017 Hellenic Over 48 vs Rams 14:00:512:00 pmOak Brook
2017-10-22 14:00:51October 22, 2017 United Serbs vs Wings 14:00:512:00 pmSerbian Brothers
2017-10-29 10:00:42October 29, 2017 TBD 1 vs TBD 2 10:00:4210:00 amOak Brook
2017-10-29 12:00:26October 29, 2017 TBD 1 vs TBD 2 12:00:2612:00 pmOak Brook
2017-11-05 12:00:01November 5, 2017 TBD 1 vs TBD 2 12:00:0112:00 pmOak Brook Turf

Over 60

STANDINGS

#TeamGPGFGAPTSWDL
1HCC0000000
2Hellenic0000000
3Rams0000000
4Youths0000000

 

SCHEDULE

______________________________________________________________________________________

U23

#TeamGPGFGAPTSWDL
1Elite SC819722710
2Revolution X 821618602
3CFJ South 27221018601
4Campton United834916512
5Inter7211113412
6CFJ South7171410241
7Eleven United61487213
8GLSA 5897212
9Schwaben615226132
10Rockford Raptors4344112
11Green White715214115
12Valladolid55264113
13Chicago Eagles55113104
14Tigres Midwest67333105
15FC United3481012
16Strikers FV 44150004

 

SCHEDULE

Date/TimeHomeScoreAwayField
06/07/17
6:45 pmCampton United3 - 1Green WhiteEast Side Sports Complex #10
6:45 pmEleven United2 - 1InterLovelace Park-6/19/17
7:00 pmStrikers FV - Tigres MidwestEast Side Sports Complex
7:00 pmValladolid - Rockford RaptorsField TBD-Postponed
7:00 pmSchwaben3 - 1Chicago EaglesSchwaben Center-6/20/17
7:00 pmFC United - GLSA Techny Prairie Park-Postponed
8:00 pmCFJ South 20 - 1Revolution X Lincolnway West HS-6/6/17
8:00 pmCFJ South2 - 2Elite SCLincolnway West High School
06/14/17
5:00 pmFC United - SchwabenTechny Praire Park-6/17/17
6:45 pmEleven United0 - 1Elite SCLovelace Park-6/15/17
7:00 pmValladolid - Strikers FV Field TBD-Postponed
7:00 pmGLSA 3 - 1CFJ SouthLibertyville Soccer Complex
7:00 pmInter - Chicago EaglesPostponed
7:00 pmRockford Raptors2 - 0Green WhiteSportscore 2
7:30 pmCFJ South 24 - 3Campton UnitedCentennial Park #2-6/15/17
7:30 pmRevolution X 3 - 0Tigres MidwestOlympic Park # 9-6/19/17
06/21/17
3:00 pmCFJ South0 - 0InterCommissioners Park Frankfort-7/29/17
6:45 pmCampton United1 - 1Rockford RaptorsEast Side Sports Complex #10
7:00 pmGreen White1 - 2Revolution X Majewski Park
7:00 pmTigres Midwest0 - 2ValladolidAlgonquin Library-7/18/17
7:00 pmStrikers FV 1 - 3CFJ South 2East Side Sports Complex
7:00 pmChicago Eagles - FC UnitedWheaton Academy-7/13/17
7:00 pmSchwaben1 - 1Eleven UnitedSchwaben Center
7:30 pmElite SC2 - 1GLSA Rolling Meadows High School
06/28/17
10:00 amChicago Eagles1 - 2GLSA Wheaton Academy-6/17/17
6:00 pmFC United - Eleven UnitedLoyola-7/16/17
7:00 pmGreen White5 - 3Strikers FV Majewski Park
7:00 pmTigres Midwest - Rockford RaptorsJoliet YMCA-Postponed
7:00 pmValladolid1 - 4CFJ South 2TBD-Postponed
7:00 pmRevolution X 0 - 2Campton UnitedOlympic Park
7:30 pmCFJ South5 - 5SchwabenLincolnway West High School
8:00 pmInter2 - 4Elite SCSt. Laurence
07/12/17
6:45 pmCampton United8 - 0ValladolidEast Side Sports Complex #10
7:00 pmRockford Raptors0 - 2CFJ South 2Sportscore 2
7:00 pmStrikers FV 0 - 1Revolution X East Side Sports Complex
7:00 pmTigres Midwest5 - 3Green WhiteTBD
7:00 pmGLSA - Eleven UnitedLibertyville Soccer Complex
7:00 pmChicago Eagles1 - 3CFJ SouthWheaton Academy-7/11/17
7:30 pmElite SC2 - 1FC UnitedRolling Meadows High School
8:00 pmSchwaben4 - 9InterSchwaben Center-7/25/17
07/19/17
6:45 pmCampton United6 - 0Strikers FV East Side Sports Complex #10
6:45 pmEleven United1 - 2Chicago EaglesLovelace Park
7:00 pmCFJ South 25 - 1Tigres MidwestCommissioners Park-7/17/17
7:00 pmValladolid2 - 2Green WhiteAlgonquin Library
7:00 pmRevolution X 1 - 0Rockford RaptorsOlympic Park
7:30 pmElite SC4 - 0SchwabenRolling Meadows High School
8:00 pmFC United3 - 3CFJ SouthTechny Praire Park-7/20/17
8:00 pmInter3 - 0GLSA St. Laurence High School
07/26/17
3:30 pmInter3 - 0FC UnitedSt. Laurence High School-Postponed
7:00 pmRevolution X 12 - 0ValladolidOlympic Park #9
7:00 pmRockford Raptors - Strikers FV Sportscore 2
7:00 pmTigres Midwest1 - 10Campton UnitedJoliet YMCA
7:00 pmGLSA 2 - 2SchwabenLibertyville Soccer Complex
7:15 pmGreen White3 - 4CFJ South 2Majewski Park
7:15 pmChicago Eagles0 - 2Elite SCWheaton Academy-7/18/17
7:30 pmCFJ South3 - 0Eleven UnitedLincolnway West High School
08/02/17
3:00 pmEleven United10 - 0Tigres MidwestEvanston Township HS Lazier-7/23/17
6:00 pmStrikers FV - Chicago EaglesEast Side Sports Complex #4-7/20/17
7:00 pmRockford Raptors - SchwabenOptional game to play
7:00 pmValladolid - GLSA Optional game to play
7:00 pmCFJ South 2 - FC UnitedOptional game to play
7:00 pmCFJ South - Green WhiteOptional game to play
7:30 pmElite SC2 - 1Campton UnitedRolling Meadows High School
7:30 pmRevolution X 1 - 3InterOlympic Park # 7

Our Teams

Major Division

Butler William

Buzalja Alan

Djukic Ilija

Dobrasinovic Mihailo

Dujovic Nikola

Gonzelez Rodolfo “Chatta”

Grbic Dusan

Jeknic Danilo

Jevtovic Stefan

Jovcic Stevo

Karamatic Darko

Lukic Mane

Markovic Marko

Micic Cedomir

Micic Stan

Nedeljkovic Dule

Nedinic Aleksandar

Obradovic Dusan

Pavlovic Neso

Souleyman Nchouwat

Sretkovic Lazar

Urosevic Aleksandar

Over 30

Avramovic Dejan

Bogosavljevic Aleksandar

Colic Toma

Djurasovic Bojan

Dobrasinovic Mihailo

Dubak Igor

Grbic Dusan

Hot Senad

Knezevic Vladimir

Mitic Marko

Moore Yohance

Opacic Mladen

Radoncic Bato

Radovanovic Dusan

Savic Branko

Sipka Goran

Stojanovic Mladen

Tomcic Nenad

Zebic Zlatko

Zivkovic Mladen

Over 40

Ahmetovic Ertan

Aleksic Mike

Avramovic Dejan

Bozovic Zeljko

Cirkovic Bosko

Dimitrijevic Slobodan

Dugalic Dragovan

Govedarica Rade

Hinestrosa Alvaro

Jevtic Dalibor

Loznjakovic Savo

Marojevic Novica

Milosevic Oliver

Obradovic Dragan

Pavlovic Dule

Popovic Dragan

Rebic Miki

Stupar Dusko

Tajsic Aco

Todorov Toni

Tomic Dragan

Vujanic Milan

Živak Miroslav

Zlatkovic Dejan

Over 50

Bozovic Zoran

Bulatovic Miki

Golub Zarko

Govedarica Rade

Jakovljevic Viktor

Janjic Zoran

Jeknic Janko

Jevtovic Sinisa

Kuljanin Milenko

Lalic Slavisa

Pavlovic Dule

Peric Ljuba

Rankic Zlatan

Rebic Miki

Simic Dragan

Spica Milinko

Stankovic Zeljko

Stupar Dusko

Tajsic Aco

Tijanic Zvonko

Tisma Branko

Tomic Dragan

Urosevic Dule

Urosevic Mijo

Latest News

Srbijada 2017

Zavrsena je Srbijada 2017. Domacin se zahvaljuje svima koji su ucestvovali. Nadamo se da su svi uzivali u sportskim takmicenjma, dobroj staroj Srpskoj muzici i tradicionalnoj domacoj hrani.

Pobednici ovogodsnje Srbijade 2017 po kategorijama su:

 

OPEN – FK Karadjordje Cleveland (finalista United Serbs East Coast Parsippany)
30+ – United Serbs Sports Club Chicago (finalista Beli Orlovi 2 New Jersey)
40+ – United Serbs Sports Club Chicago (finalista FK Karadjordje Cleveland)
50+ – FK Karadjordje Cleveland (finalista FK Republika Srpska Chicago)

 

Da napomenemo da je ovogodisnja Srbijada imala i decije takmicenje na kojem je ucestvovalo 10 timova (United Serbians Milwaukee, Beli Orlovi New Jersey, Karadjordje Cleveland, 28. Jun Chicago i United Serbs Sports Club Chicago)

 

Contact United Serbs

UNITED SERBS SPORTS CLUB

P.O. BOX 311

NORTHBROOK, IL 60065

usrbs1972@gmail.com
srbijada2017@gmail.com

I want to become a member of:

Sponsors